Producenci
Asus Słuchawki TUF Gaiming H3 Gun Metal, z mikrofonem
Opis
TUF Gaming H3 to słuchawki do gier na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch, posiadające lekką konstrukcję, szybko schładzające się nauszniki i pałąk ze stali nierdzewnej zapewniający doskonałe wrażenia w grach.
Kluczowe cechy:
- 50-milimetrowe sterowniki ASUS Essence i wyjątkowa hermetyczna technologia komory zapewniają wciągające wrażenia dźwiękowe
- Wytrzymały pałąk i jarzmo ze stali nierdzewnej zapewniają lepszą stabilność i trwałość
- Lekka konstrukcja pozwala na grę w całkowitym komforcie
- Obsługa wielu platform dla komputerów PC, Mac, PS4, Nintendo Switch, Xbox One i telefonów komórkowych
- Mikrofon analogowy zapewnia wyraźną komunikację w grze
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm combo minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.3 m |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 294 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|