Producenci
Asus Słuchawki TUF Gaming H1 Gen II 7.1/USB-A/PC/PS4-5
Opis
Słuchawki TUF Gaming H1 Gen II 7.1/USB-A/PC/PS4-5
- Przetworniki ASUS Essence o średnicy 40 mm i wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 zapewniają wciągający dźwięk w grach.
- Mikrofon jednokierunkowy z certyfikatem TeamSpeak zapewnia wyraźną komunikację w grze
- Lekka, 297-gramowa konstrukcja z metalowym pałąkiem na głowę zapewnia wygodę podczas maratonu grania.
- Trwałe poduszki nauszne można łatwo zdjąć i są odporne na alkohol i kwas podchlorawy, co ułatwia codzienne czyszczenie.
- Symboliczne podświetlenie logo TUF dodaje charakterystycznego stylu każdej konfiguracji do grania.
- Złącze USB typu A zapewniające kompatybilność z komputerami PC i PlayStation 5.
- Wbudowane elementy sterujące głośnością, wyciszaniem mikrofonu, wirtualnym dźwiękiem przestrzennym 7.1 i włączaniem/wyłączaniem oświetlenia.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB |
| Dźwięk | Surround 7.1 |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 297 g |