Producenci
Asus Słuchawki TUF Gaming H3 Minijack 3.5 black
Opis
Gamingowy zestaw słuchawkowy TUF Gaming H3 Wireless oferuje połączenie 2,4 GHz przy użyciu adaptera USB-C, dźwięk wielokanałowy 7.1, głębokie basy i lekką konstrukcję. Urządzenie jest kompatybilne z komputerami PC, konsolami PlayStation 5, Nintendo Switch
- Połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz przy użyciu adaptera USB-C na odległość do 25 m
- Do 15 godzin czasu działania baterii
- Przetworniki ASUS Essence o średnicy 50 mm oraz ekskluzywna konstrukcja ze szczelnymi komorami zapewniają immersyjny dźwięk
- Wirtualny dźwięk wielokanałowy 7.1
- Praktyczne przyciski sterowania i dioda statusu na muszli słuchawek
- Lekka konstrukcja i szybko ochładzające się poduszki nauszne dla komfortu podczas rozgrywki
- Wytrzymały pałąk i widełki ze stali nierdzewnej dla większej stabilności i wytrzymałości
- Mikrofon analogowy umożliwiający wyraźną komunikację podczas rozgrywki
- Obsługa różnych platform: komputerów PC, konsol PlayStation 5, Nintendo Switch oraz telefonów komórkowych
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Surround 7.1 |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 307 g |
| Pozostałe parametry |
|