Producenci
Asus Słuchawki bezprzewodowe ROG Cetra True Wireless WHITE/ANC/IPX4/BT
Opis
ROG Cetra True Wireless
Bezprzewodowe słuchawki gamingowe ROG Cetra True Wireless z połączeniem o niskim poziomie opóźnień, technologią ANC, akumulatorem wystarczającym na maks. 27 godzin użytkowania i etui do bezprzewodowego ładowania, wodoodpornością w stopniu IPX4 oraz obsługą korektora / wirtualnego dźwięku 7.1-kanałowego za pośrednictwem Armoury Crate
- Dźwięk bezprzewodowy z niskim poziomem opóźnień: tryb rozgrywki (Gaming) zapewnia lepszą synchronizację dźwięku z obrazem, co idealnie sprawdza się podczas rozgrywki turniejowej.
- Aktywna redukcja szumów (ANC): hybrydowa technologia aktywnej redukcji szumów (ANC) wykrywa i filtruje hałas dochodzący z wnętrza i z zewnątrz słuchawek dousznych, zapewniając immersyjne wrażenia dźwiękowe.
- Długi czas pracy baterii: oferuje działanie na baterie przez 27 godzin wraz z technologią szybkiego ładowania.
- Ładowanie bezprzewodowe: etui można wygodnie ładować za pomocą ładowania bezprzewodowego.
- Sterowanie dotykowe: proste w użyciu sterowanie dotykowe umożliwia szybką regulację w trakcie rozgrywki.
- Wodoszczelność: dzięki wodoodporności w stopniu IPX4 produkt jest dodatkowo zabezpieczony.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Hands-free |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Kolor | Biały |
| Waga | 10 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry | Obsługa platform:
|