Producenci
Asus System WiFi 6 AX1800 ZenWiFi AX Mini (XD4) 2-pack
Opis
Zasięg Wi-Fi w każdym miejscu. Stałe bezpieczeństwo.
System ZenWiFi AX Mini składa się z jednego routera ASUS AX1800 pracującego w standardzie Wi-Fi 6 oraz dwóch węzłów rozszerzających, które wykorzystują wyjątkowe technologie zapewniające Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi zarówno wewnątrz Twojego domu, jak i na zewnątrz!
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | WPA3-Personal, WPA2-Personal, WPA-Personal, WPA-Enterprise , WPA2-Enterprise , obsługa WPS |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | UPnP, IGMP v1/v2/v3, DNS Proxy, DHCP, Klient NTP, DDNS, Włącznik portu, Serwer wirtualny, DMZ, System Event Log |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 295 g |
| Wymiary | 9.0 x 9.0 x 8.0 cm |