Producenci
Asus System WiFi 6 AX1800 ZenWiFi XD4 Plus 3 pak
Opis
Trzypasmowy system Wi-Fi AX1800 do stworzenia sieci mesh dla całego domu zasięg do 510 m kw. (4800 stóp kw.) albo na 5 (lub więcej) pokojów, łatwa instalacja, bezpieczeństwo sieci za darmo przez cały okres eksploatacji i funkcje kontroli rodzicielskiej
- Zlikwiduj martwe strefy sygnału Wi-Fi system bezprzewodowej sieci mesh z wyjątkowym rozmieszczeniem anteny zapewnia silny sygnał Wi-Fi w każdym kącie Twojego domu i łączną przepustowość transmisji bezprzewodowych wynoszącą 1800 Mb/s.
- Komfortowa i łatwa obsługa instalacja w tylko trzech krokach i łatwe zarządzanie za pomocą aplikacji ASUS Router
- Zawsze aktualna ochrona otrzymujesz na całe życie napędzany przez Trend Micro pakiet funkcji bezpieczeństwa oparty na chmurze, który zapewnia Ci doskonałą ochronę Twoich urządzeń oraz prywatnych danych.
- Kontrola rodzicielska funkcje filtrowania adresów URL oraz czasowego planowania dostępu pozwalają Ci dobrze zabezpieczyć swoją rodzinę przed dostępem do niewłaściwych treści i zbyt ekscesywnym korzystaniem z Internetu.
- Obsługa technologii AiMesh możesz dowolnie łączyć swój system ZenWiFi z innymi routerami kompatybilnymi z AiMesh w celu stworzenia wydajnej i elastycznej sieci Wi-Fi dla całego domu
Dane techniczne
| Model | ZenWiFi AX Mini (XD4 Plus)(3pk Black) |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 295 g |