Producenci
Asus System WiFi ZenWiFi CD6 AC1500 2-pack biały
Opis
System ASUS ZenWiFi AC składa się z jednego routera ASUS AC1500 oraz jednego węzła rozszerzającego, które wykorzystują wyjątkowe technologie zapewniające Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi zarówno wewnątrz Twojego domu, jak i na zewnątrz!
Dane techniczne
| Model | ZenWiFi AC Mini CD6 AC1500 |
| Liczba elementów | 2 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Kolor | Biały |
| Waga | 257 g |
| Wymiary | 7 x 7 x 14 cm (1 element) |