Producenci
Asus System ZenWiFi BT8 Tri- Band WiFi 7 Mesh (1pak)
Opis
Trójzakresowy router WiFi 7 (802.11be) Smart AiMesh Extendable, WiFi 6 GHz, 14 Gb/s, dwa porty 2.5G, do 3 identyfikatorów SSID dla urządzeń IoT, kontrola rodzicielska i sieci VPN, zaawansowane zabezpieczenia sieci
- Trójzakresowe WiFi 7 o prędkości do 14 Gb/s z WiFi 6 GHz, MLO i 4K-QAM
- Oparta na sztucznej inteligencji technologia Smart AiMesh zwiększa zasięg i umożliwia łatwą rozbudowę o kompatybilne routery ASUS, zapewniając bezproblemową i bezpieczną sieć Wi-Fi w całym domu
- Siedem wewnętrznych anten i osiem wydajnych modułów front-end eliminuje martwe strefy WiFi
- Ochrona kompleksowa 24/7 z komercyjną klasą AiProtection Pro i zaawansowanymi sieciami VPN
- Sieć IoT, kontrola rodzicielska i łatwa konfiguracja VPN na wielu urządzeniach z identyfikatorami SSID Smart Home Master
- Elastyczne dwa porty Ethernet 2.5G zapewniające superszybką łączność przewodową
- Łączność mobilna 4G LTE/5G zapewniająca stały dostęp do Internet
Dane techniczne
| Model | ZenWiFi BT8 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN) |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11be |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 6 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 7 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zasilanie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 159 x 72 x 186 mm |