Producenci
Asus System ZenWiFi XD5 WiFi 6 AX3000 1-pak biały
Opis
Dane techniczne
| Model | ZenWiFi XD5 (W-1-PK) |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Traffic Control:
WAN:
LAN:
VPN:
Administration:
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Pozostałe parametry |
Szybkość przesyłania danych:
|