Producenci
Asus System ZenWiFi XT8 WiFi 6 AX6600 1-pack Biały
Opis
Zasięg dla całego domu
Superszybka łączność dzięki obsłudze trzech pasm. Stabilne połączenia Wi-Fi.
System ZenWiFi AX składa się z pary routerów ASUS AX6600 WiFi 6, które wykorzystują wyjątkowe technologie zapewniające Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi zarówno wewnątrz Twojego domu, jak i na zewnątrz!
Elastyczny wybór nazw sieci
Wyjątkową funkcją ZenWiFi AX jest zaawansowana możliwość wyboru nazw Twoich sieci Wi-Fi: jednej nazwy dla wszystkiego lub różnych nazw dla każdego pasma częstotliwości. Wybór należy do Ciebie!
Spraw, aby Internet stał się bezpieczniejszy dla każdego
AiProtection Pro z zaawansowaną kontrolą rodzicielską za darmo na cały okres użytkowania. Zapewnia Ci pełen spokój ducha, a ponadto możesz kontrolować wszystkie wydarzenia w swojej sieci za pośrednictwem aplikacji na urządzenia mobilne.
Inteligentne funkcje do inteligentnych domów
ZenWiFi AX idealnie współpracuje z usługami typu smart-home w tym Alexa Skills i IFTTT i jest dostępny w kolorze czarnym lub białym, aby łatwo dopasować go do wystroju swojego mieszkania.
Technologia AiMesh Łatwa konfiguracja. Elastyczne zarządzanie.
Laicy mogą szybko zainstalować technologię AiMesh, a bardziej doświadczeni użytkownicy na pewno docenią szeroki pakiet zaawansowanych funkcji sieciowych.
Dane techniczne
| Model | ZenWiFi AX (XT8) |
| Typ | xDSL |
| Annex | Nie dotyczy |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 6 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | WPA3-Personal, WPA2-Personal, WPA-Personal, WPA-Enterprise , WPA2-Enterprise , WPS support |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | UPnP, IGMP v1/v2/v3, DNS Proxy, DHCP, NTP Client, DDNS, Port Trigger, Port Forwarding, DMZ, System Event Log |
| Zasilanie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 716 g |
| Wymiary | 160 x 75 x 161.5 mm |