Producenci
Asus System chłodzenia ROG Strix LC II 360 WE LCD/3x120mm/ARGB/Biały
Opis
ROG STRIX LC II 360 ARGB WHITE EDITION
ROG Strix LC II 360 ARGB White Edition układ chłodzenia cieczą typu AIO do procesora, z obsługą Aura Sync, Intel> LGA 1700/1200/1150/1151/1152/1155/1156/2011/2011-3/2066 oraz AMD AM4/TR4, a także trzy adresowalne wentylatory radiatora ROG 120 mm RGB
- Pompa Asetek siódmej generacji zapewnia wyjątkowo wydajne chłodzenie i minimalny hałas, pracując z prędkością od 840 obr./min.
- Trzy wentylatory do radiatora zaprojektowane przez ROG do optymalizacji cyrkulacji powietrza i ciśnienia statycznego
- Oświetlenie ARGB na pokrywie pompy pokrytej powłoką NCVM i wentylatorach radiatora zapewnia elegancki, nowoczesny wygląd.
- Płyty główne marki ROG charakteryzują się idealnie dopasowanym wyglądem.
- Wzmocnione, izolowane tuby oferujące większą trwałość.
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA2066 |
| Gniazdo procesora | LGA2011 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | LGA115X |
| Gniazdo procesora | LGA2011-3 |
| Gniazdo procesora | Socket TR4 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Gniazdo procesora | LGA1200 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 800 obr./min |
| Przepływ powietrza | 80.95 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 12 cm |
| Poziom hałasu | 37.6 dB |
| Wymiary |
|
| Waga | 0 kg |