Producenci
Asus USB Adapter Bluetooth 5.0 USB-BT500
Opis
- Bluetooth 5. 0 dla szybszego, większego zasięgu - przesyłanie danych nawet dwukrotnie szybciej niż dotychczas i dzięki 4-krotnemu zasięgowi w BLE
- Bezprzewodowe połączenie, bez ograniczeń - Umożliwia bezprzewodową komunikację z urządzeniami wyposażonymi w Bluetooth
- Pełna kompatybilność - wsteczna kompatybilność z Bluetooth 2. 1/3.x/4.x
- Oszczędność energii dla urządzeń - Technologia niskoenergetyczna Bluetooth zapewniająca energooszczędną łączność bezprzewodową
- Ultra-mała konstrukcja - Bardzo przenośna i łatwa w użyciu.
Dane techniczne
| Bluetooth | 5.0 |
| Interfejs | USB |
| Zasięg | Klasa 2. - 10m |
| Profile | PAN (Personal Area Networking Profile) |
| Profile | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) |
| Profile | GAVDP (Generic Audio/Video Distribution Profile) |
| Profile | HOGP (HID Over GATT Profile) |
| Profile | OPP (Object Push Profile) |
| Profile | HCRP (Hard Copy Cable Replacement Profile) |
| Profile | HFP (Hands-Free Profile) |
| Profile | ATT (Attribute Profile) |
| Profile | SPP (Serial Port Profile) |
| Profile | PBAP (Phone Book Access Profile) |
| Profile | HDP (Health Device Profile) |
| Profile | MAP (Message Access Profile) |
| Profile | PXP (Proximity Profile) |
| Profile | DUN (Dial-up Networking Profile) |
| Profile | GAP (Generic Access Profile) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 7.1 x 14.9 x 17.4 mm |
| Waga | 1.9 g |
| Pozostałe parametry | Modulacja GFSK dla 1M/2 Mb/s, /4-DQPSK dla 2 Mb/s; 8-DPSK dla 3 Mb/s |