Producenci
Asus Uchwyt biurkowy do monitora ROG AAS01
Opis
Uchwyt biurkowy do monitora ROG AAS01
Uchwyt do monitora wyposażony w kanały do zarządzania kablami, umożliwiające graczom stworzenie bardziej ergonomicznej i schludniejszej konfiguracji do gier.
- Pełny zakres ruchu: mechaniczny system sprężyn umożliwia regulację wysokości, pochylenia i obrotu.
- Łatwy w konfiguracji i niezawodny: instalacja jest szybka, a rygorystyczne testy trwałości na etapie projektowania, w tym test ruchu w zakresie 10 000 cykli, zapewniają niezawodność.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (maks.) | 39 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 11.5 kg |
| Regulacja w pionie | -25 ° |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 63.72 cm |
| Obrót | 360 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 578 x 656 x 154 mm |
| Pozostałe parametry |
|