Producenci
Asus Wentylator TUF Gaming TF120 ARGB 3in1/LED/1900RPM/29dB/Biały
Opis
Wentylator do obudowy TUF Gaming TF120 ARGB zapewnia wysoką wydajność i trwałość, a ponadto oświetlenie z szeroką gamą kolorów.
- Przepływ powietrza i niski poziom hałasu wiodące w tej klasie sprzętowej.
- Zaawansowane dynamiczne łożysko olejowe zapewnia do 250 000 godzin pracy.
- Sterowanie PWM: wyjątkowo szeroki zakres prędkości obrotowej (RPM) umożliwia optymalne dopasowanie chłodzenia we wszystkich stopniach obciążenia systemu.
- Podkładki antywibracyjne redukują hałas emitowany przez wentylator, tłumiąc odgłosy stukania i wibracje.
- Dwuwarstwowa matryca LED zapewnia lepsze nasycenie kolorów i więcej efektów świetlnych w porównaniu do konwencjonalnych wentylatorów RGB.
- Obsługa technologii Aura Sync pozwala Ci zsynchronizować kolory i efekty świetlne z oświetleniem wielkiej gamy komponentów sprzętowych.
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1900 obr./min |
| Przepływ powietrza | 76 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 12 cm |
| Poziom hałasu | 29 dB |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |
| Pozostałe parametry |
|