Producenci
Asus Wentylator TUF Gaming TR120 ARGB LED/2000RPM/Biały
Opis
Wentylator obudowy TUF Gaming TR120 ARGB charakteryzuje się wysokim ciśnieniem statycznym i wydajnym przepływem powietrza oraz możliwością personalizacji oświetlenia.
- Wyższa wydajność chłodzenia dzięki grubszemu, 28-milimetrowemu korpusowi wentylatora
- Wiodące w swojej klasie ciśnienie statyczne na poziomie 3,3 mm H2O przy dużym przepływie powietrza
- Unikalna, dwuwarstwowa konstrukcja matrycy LED z indywidualnymi 16 adresowalnymi diodami RGB
- Spersonalizowana estetyka z elastycznym wzorem na bocznej ramce
- Sterowanie PWM z szerokim zakresem obrotów wentylatora, co zapewnia optymalne chłodzenie dla każdego rodzaju obciążenia
- Kompatybilność z Aura Sync, umożliwiająca synchronizację kolorów i efektów świetlnych z szeroką gamą sprzętu
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Przepływ powietrza | 77.4 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Poziom hałasu | 29 dB |
| Wymiary | 120 x 120 x 28 mm |