Producenci
Asus Wentylator TUF Gaming TR120 ARGB REVERSE LED/2000RPM/29dB/Biały
Opis
Wentylator obudowy TUF Gaming TR120 ARGB z odwróconymi łopatkami zapewnia wysokie ciśnienie statyczne i dużą wydajność przepływu powietrza wraz ze spersonalizowanymi wzorami oświetlenia.
- Wyższa wydajność chłodzenia dzięki wyjątkowo grubej ramie wentylatora 28 mm
- Wiodące w tej klasie ciśnienie statyczne na poziomie 2,75 mm H2O z dużym przepływem powietrza
- Ekskluzywna dwuwarstwowa konstrukcja LED Matrix z indywidualnie adresowalnymi 16 diodami LED RGB
- Spersonalizowany wygląd z elastycznym wzorem bocznym na ramie
- Sterowanie PWM z ultraszerokim zakresem prędkości obrotowej, które umożliwia optymalne chłodzenie do każdego poziomu obciążenia
- Obsługa Aura Sync pozwala Ci zsynchronizować kolory i efekty oświetlenia z szeroką gamą urządzeń
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Przepływ powietrza | 76.3 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Poziom hałasu | 29 dB |
| Wymiary | 120 x 120 x 28 mm |