Producenci
Asus Wzmacniacz zasięgu RP-AX58 WiFi Repeater Mesh AX3000
Opis
AX3000 Dwuzakresowy wzmacniacz zasięgu Wi-Fi 6 (802.11ax)/AiMesh Extender zapewniający bezproblemową sieć Wi-Fi typu mesh; współpracuje z prawie każdym routerem WiFi
- Standard Wi-Fi 6 obsługując standard Wi- Fi 6 (802.11ax), RP-AX58 oferuje lepszą pojemność, wydajność i mniejsze opóźnienia Wi-Fi. Dzięki przepustowości 160 MHz na kanałach 5 GHz, RP-AX58 może podwoić prędkość surfowania.
- Rozszerz bezproblemowy system Wi-Fi AiMesh - RP-AX58 obsługuje AiMesh, co pozwala cieszyć się stabilnym, bezproblemowym i bezpiecznym połączeniem bezprzewodowym z urządzeniami kompatybilnymi z AiMesh w dowolnym miejscu w domu.
- Jedna lub wiele nazw Wi-Fi, wybór należy do Ciebie Zachowaj jedną nazwę Wi-Fi (SSID) dla całej sieci, aby cieszyć się bezproblemowym roamingiem lub nadaj indywidualne nazwy każdemu pasmu Wi-Fi do różnych zastosowań.
- Łatwa konfiguracja za pomocą aplikacji mobilnej - Skonfiguruj RP-AX58 za pomocą aplikacji ASUS Router lub aplikacji ASUS Extender za pomocą kilku dotknięć.
- Idealnie współpracuje z prawie każdym routerem WiFi - RP-AX58 jest kompatybilny z praktycznie wszystkimi routerami WiFi, modemami i routerami kablowymi dostępnymi na rynku, aby zwiększyć zasięg.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie Wi-Fi: WPA3-Indywidualne, WPA2-Indywidualne, WPA-Indywidualne, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, obsługa WPS |
| Wymagania sprzętowe | Systemy operacyjne:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 190 g |
| Wymiary | 150 x 72 x 87 mm |
| Pozostałe parametry |
|