Producenci
Asus Zasilacz PRIME Gold 750W biały
Opis
Zasilacz PRIME Gold 750W biały
Jednostka zasilająca ASUS Prime 750W Gold to wydajne i trwałe rozwiązanie do zasilania zarówno komputerów do zadań uniwersalnych, jak i systemów gamingowych.
- Wentylatory z podwójnym łożyskiem kulkowym, które mogą zapewnić dwukrotnie dłuższą żywotność w porównaniu do rozwiązań z łożyskiem kołnierzowym.
- Certyfikacja 80 Plus Gold została uzyskana dzięki zastosowaniu kondensatorów typu low ESR i innych komponentów najwyższej klasy.
- Kompatybilność z ATX 3.0: Jednostka zasilająca ASUS Prime Gold jest zgodna z kryteriami standardu ATX 3.0 i oferowana wraz z 16-pinowym kablem PCIe, który jest kompatybilny z kartami graficznymi pracującymi na interfejsie PCIe Gen 5.0.
- 8-letnia gwarancja w pakiecie.
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 750 W |
| Wentylator | 13.5 cm |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 3 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 5 |
| Ilość złącz zas. PATA | 0 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 3 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 1 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 0 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt wysokim prądem |
| Zabezpieczenia / filtry | Termiczne |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przegrzaniu |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 86 x 150 x 150 mm |
| Waga | 1.466 kg |