Producenci
Asus Zasilacz ROG STRIX 1000W 80+ GOLD czarny
Opis
Zasilacz ROG STRIX 1000W 80+ GOLD czarny
Jednostka zasilająca ROG Strix 1000W Gold zapewnia najwyższą wydajność chłodzenia w systemach mainstreamowych.
- 16-pinowy kabel PCIe: w zestawie jest kabel 12VHPWR kompatybilny z kartami graficznymi obsługującymi PCIe Gen 5.0.
- Radiatory ROG obejmują kluczowe komponenty. Niższa temperatura zapewnia dłuższą żywotność i mniejszy poziom hałasu.
- Konstrukcja wentylatora Axial-tech charakteryzuje się mniejszą piastą z dłuższymi łopatkami i pierścieniem blokującym dla zwiększenia ciśnienia powietrza kierowanego w dół.
- Podwójne łożysko kulkowe w wentylatora zapewnia dwukrotnie dłuższą żywotność w porównaniu do rozwiązań z łożyskiem kołnierzowym.
- Technologia 0dB pozwala Ci cieszyć się mniej wymagającymi grami przy względnej ciszy.
- Certyfikacja 80 Plus Gold została uzyskana dzięki zastosowaniu japońskich kondensatorów i innych komponentów najwyższej klasy.
- Dostosowywanie wyglądu jest możliwe dzięki magnetycznemu logo i naklejkom, które pomogą Ci odmienić wygląd widocznej strony wedle własnych upodobań.
- W pełni modularne kable umożliwiają stworzenie uporządkowanego systemu.
- 10 lat gwarancji w pakiecie.
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 1000 W |
| Wentylator | 13.5 cm |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 4 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 8 |
| Ilość złącz zas. PATA | 0 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 3 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 1 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 0 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt wysokim prądem |
| Zabezpieczenia / filtry | Termiczne |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 86 x 150 x 160 mm |
| Waga | 1.88 kg |