Producenci
Asus Zasilacz Rog Thor 1200W Platinum II 80+ OLED Aura
Opis
Zasilacz Rog Thor 1200W Platinum II 80+ OLED Aura
ROG Thor 1200W Platinum II to najcichsza jednostka zasilająca w swojej klasie.
- Certyfikacja Lambda A++ potwierdza, że najnowsze wersje Thor oferują potężną moc, a jednocześnie są niemalże niesłyszalne.
- Radiatory ROG obejmują swoim zasięgiem najważniejsze komponenty, zapewniając niższe temperatury i mniejszy hałas.
- Wentylator Axial-tech 135 mm ze sterowaniem PWM zapewnia niższy poziom hałasu i utrzymuje niską temperaturę.
- Konstrukcja z zastosowaniem japońskich kondensatorów o niskim współczynniku ESR i innych komponentów najwyższej klasy dla osiągnięcia certyfikacji 80 Plus Platinum.
- Wyświetlacz OLED monitoruje pobór mocy w czasie rzeczywistym
- Obsługa technologii Aura Sync pozwala Ci spersonalizować i zsynchronizować efekty świetlne z oświetleniem innych kompatybilnych urządzeń.
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 1200 W |
| Wentylator | 13.5 cm |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 6 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 12 |
| Ilość złącz zas. PATA | 0 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 8 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 1 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 0 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Wymiary | 190 x 150 x 86 mm |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Platinum |
| Akcesoria w zestawie |
|