Producenci
Asus Zasilacz SFX-L ROG LOKI 1200W Titanium 80+ ATX 3.1/ARGB
Opis
Zasilacz SFX-L LOKI ROG 1200W Titanium 80+ ATX 3.1/ARGB/czarny
Wzorowana na modelu ROG Thor jednostka zasilająca ROG Loki 1200W Titanium oferuje te same komponenty i funkcje klasy sprzętu dla entuzjastów, a wszystko to w obudowie o rozmiarach SFX-L. Zapewniając cichą pracę i wysoką wydajność, jednostka zasilająca Loki idealnie nadaje się do zasilania Twojego następnego systemu o kompaktowych rozmiarach (SFF).
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 1200 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 4 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Ilość złącz zas. PATA | 0 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 4 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 2 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 0 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Titanium |
| Zabezpieczenia / filtry | Termiczne |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt wysokim prądem |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 63,5 x 125 x 125 mm |
| Waga | 2.15 kg |