Producenci
Asus Zestaw ZenWiFi XT8 AX6600 2-pack czarny
Opis
System ZenWiFi ASUS AX6600 - zestaw 2szt.
System ZenWiFi AX składa się z pary routerów ASUS AX6600 WiFi 6, które wykorzystują wyjątkowe technologie zapewniające Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi zarówno wewnątrz Twojego domu, jak i na zewnątrz!
Dane techniczne
| Model | AX6600 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Max. prędkość pobierania | 4804 Mbit/s |
| Max. prędkość wysyłania | 4804 Mbit/s |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 6 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000Base-T RJ45 ports |
| Zasilanie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 716 g |
| Wymiary | 160 x 75 x 161.5 mm |
| Pozostałe parametry |
|