Producenci
Asus Zestaw słuchawkowy TUF Gaming H1 Wireless miniJack black
Opis
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy TUF Gaming H1 Wireless oferuje połączenie 2,4 GHz, dźwięk przestrzenny 7.1 z głębokimi basami, mikrofon z certyfikatami Discord i TeamSpeak, lekką i wygodną konstrukcję oraz kompatybilność z komputerami PC, PlayStation 5 i Nintendo Switch.
- Połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz za pośrednictwem klucza USB- C zapewnia zasięg do 25 metrów dla większej swobody
- Przetworniki ASUS Essence i technologia hermetycznych komór zapewniają wciągający dźwięk
- Wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, regulowany za pomocą Windows Sonic i Armoury Crate
- Jednokierunkowy mikrofon analogowy z certyfikatami Discord i TeamSpeak zapewnia wyraźną komunikację w grze
- Lekkość 295 gramów i amortyzowany pałąk zapewniają komfort przez cały dzień
- Do 15 godzin pracy na baterii do nieprzerwanego grania
- Kompatybilność międzyplatformowa z komputerami PC, Mac, PlayStation 5 , Nintendo Switch, tabletami i smartfonami
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk | Surround 7.1 |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 60 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 45 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1 m |
| Zasięg | 25 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 295 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|