Producenci
Asus Zestaw słuchawkowy TUF Gaming H1 miniJack black
Opis
Zestaw słuchawkowy TUF Gaming H1 oferuje dźwięk przestrzenny 7.1 z głębokimi basami, mikrofon z certyfikatami Discord i TeamSpeak, lekką, wygodną konstrukcję i kompatybilność z komputerami PC, PlayStation 5, Nintendo Switch i XBOX.
- Przetworniki ASUS Essence i technologia hermetycznych komór zapewniają wciągający dźwięk
- Wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 obsługiwany przez Windows Sonic
- Jednokierunkowy mikrofon analogowy z certyfikatami Discord i TeamSpeak zapewnia wyraźną komunikację w grze
- Lekkość 287 gramów i amortyzowany pałąk zapewniają wygodę przez cały dzień
- Obsługa wielu platform dla komputerów PC, Mac, tabletów, smartfonów, PlayStation 5 , Nintendo Switch i XBOX
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Surround 7.1 |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 60 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 45 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 287 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry | Platforma wsparcia:
|