Producenci
Audiocore Głośniki komputerowe 6W AC805 USB Black
Opis
Głośniki komputerowe 6W Audiocore AC805 USB Black
- Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych.
- Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku.
- Nowoczesny wygląd sprawia, że doskonale komponują się na biurku z monitorami LCD i innymi akcesoriami.
- Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe i wyjście USB.
- Elegancka i nowoczesna, odporna na zarysowania obudowa.
- Model AC805 wyróżnia najlepsza jakość dźwięku dla głośników w porównaniu do ofert konkurencyjnych. Nowoczesne membrany dają czyste, przyjemne dla ucha brzmienie.
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 60 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |