Producenci
Audiocore Głośniki komputerowe 8W USB AC860
Opis
Głośniki komputerowe 8W USB Black Audiocore AC860
Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych. Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Elegancki wygląd sprawia, że doskonale komponują się na biurku z monitorami LCD i innymi akcesoriami. Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe i wyjście USB. Elegancka i nowoczesna, odporna na zarysowania obudowa.
Model AC860 wyróżnia najlepsza jakość dźwięku dla głośników w porównaniu do ofert konkurencyjnych. Nowoczesne membrany dają czyste, przyjemne dla ucha brzmienie.
Cechy produktu:
- Wysokiej jakości, kompaktowe, stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych o nowoczesnej stylistyce
- Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku
- Elegancki wygląd sprawia, że doskonale komponują się na biurku z monitorami LCD i innymi akcesoriami
- Współpracują ze wszystkimi komputerami, tabletami posiadającymi wyjście USB - zasilanie i wyjście audio Jack 3,5 mm
- Posiadają regulację głośności, która znajduje się z boku głośnika
Elementy sterujące głośnością umieszczone w wygodnym, łatwo dostępnym miejscu.
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 8 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 200 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 65x174x85 mm |
| Pozostałe parametry | - Długość kabla Jack 3.5: 1.2m |