Producenci
Avtek Ekran ścienny ręczny Video 175 (4:3, 170x127.5cm, powierzchnia biała, matowa)
Opis
EKRAN RĘCZNIE ROZWIJANY
- Wysokiej jakości powierzchnia projekcyjna typu Matt White
- Współczynnik odbicia światła 1.0
- Czarne ramki zwiększają kontrast oglądanego obrazu
- Czarny TOP - możliwość dopasowania wysokości obrazu do poziomu oczu widza
- Dolna belka wykonana ze specjalnego tworzywa - powierzchnia ekranu nie ulega pofałdowaniom
- Blokada zabezpieczająca przed zwijaniem
- Regulacja wysokości dolnej krawędzi
- Obudowa metalowa w kolorze białym
- Wygodny montaż - specjalnie dopasowane uchwyty, przeznaczone do montażu ściennego i sufitowego w zestawie
Matt White: uniwersalna, biała powierzchnia, do stosowania w warunkach kontrolowanego oświetlenia. Zapewnia doskonały jednolity obraz. Polecana do sal prezentacyjnych, szkoleniowych, lekcyjnych. Może być stosowana przy silnym oświetleniu znajdującym się z tyłu ekranu. Duży kąt oglądalności 75 stopni (R/L). Współczynnik odbicia 1.0.
Dane techniczne
| Rodzaj ekranu | Rozwijany ręcznie |
| Montaż | Ścienny |
| Montaż | Podwieszany |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Wymiary ekranu | 1750 x 1750 mm |
| Wymiary obrazu | 1700 x 1275 mm |
| Projekcja | Przednia |
| Pozostałe parametry | - Czarne ramki boczne: 25 mm |
| Szczegóły gwarancji | Gwarancja na produkt: standardowa 2 lata lub 3 lata po rejestracji na stronie www.avtek.eu/warranty
|
