Producenci
Avtek MOBILNY REGULOWANY STATYW DO TABLIC INTERAKTYWNYCH
Opis
Mobilny statyw o płynnej, ręcznej regulacji wysokości położenia tablicy.
Zintegrowany z uchwytem do projektorów krótkoogniskowych.
Wytrzymałość do 32 kg (tablica + projektor)
Maksymalna waga projektora 6 kg
Cechy szczególne:
- Statyw mobilny do tablic interaktywnych
- Mobilna podstawa do przemieszczania zestawu
- Płynna, ręczna regulacja wysokości położenia tablicy (w zakresie 40 cm, najniższe położenie około 45 cm)
- W zestawie uniwersalne ramię do projektorów krótkoogniskowych
- Maksymalne obciążenie do 32 kg (tablica + projektor)
- Maksymalna waga projektora 6 kg
- Zakres regulacji długości ramienia wynosi 80-140 cm
- Po złożeniu ramienia i obniżeniu tablicy zestaw może przejechać przez framugę o wymiarach 200 x 80 cm
- Gazowe sprężyny
- Solidna, stalowa konstrukcja
- Statyw zaprojektowany został tak, aby po maksymalnym obniżeniu tablicy i złożeniu ramienia z projektorem mógł przejechać przez drzwi
Gwarancja na produkt: 3 lata
Dane techniczne
| Rodzaj | Statyw |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Przeznaczenie | Tablice |
| Obciążenie (maks.) | 32 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 140 cm |
| Wysięg (min.) | 80 cm |
| Kolor | Aluminiowy |
| Wymiary | 165 x 173 x 31 cm |
| Waga | 42.5 kg |