Producenci
Avtek Monitor interaktywny TS 7 MATE 75 cali
Opis
Monitor interaktywny Touchscreen 7 Mate 75
CENY PROJEKTOWE możliwe po zgłoszeniu projektu u dostawcy.
Avtek TS 7 Mate to monitor interaktywny, wyposażony w system Android 9.0, który oferuje szybkie podzespoły i sprawne działanie. Aplikacje współpracujące z moinitorem pozwalają na: pisanie dwoma kolorami w tym samym czasie, połączenie z 8. urządzeniami na raz, interaktywne głosowanie, nagrywanie lekcji/wykładów. Szereg funkcjonalnych rozwiązań pozwala również na zablokowanie monitora, co przydaje się w salach lekcyjnych i zatłoczonych miejscach. Monitor interaktywny Avtek został również wyposażony w gniazdo OPS w standardzie Intel, który pozwala na rozbudowanie monitora o komputer osobisty. Wbudowane głośniki zapewniają czysty i wyraźny dzwięk, nawet w większych salach lekcyjnych.
- Posiada wbudowane głośniki 2x10W
- Gwarancja 5 lat
- Pamiec RAM: 4 GB
- Pamięć ROM: 32 GB
Dane techniczne
| Model | TOUCHSCREEN 7 MATE 75 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Jasność | 380 nits |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | ISO 14001 |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | ISO 9001 |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | WEEE |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Pobór mocy | 360 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Stalowy |
| Wysokość | 1020 mm |
| Szerokość | 1709 mm |
| Głębokość | 87 mm |
| Waga | 51.9 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 5 lat |