Producenci
Avtek Zestaw Panorama LED560 (Avtek TT-Board 90 Pro + ViewSonic LS560W + Avtek WallMount 1200)
Opis
ZESTAW AVTEK PANORAMA LED560 ZAWIERA W SOBIE PRODUKTY:
1) Tablica interaktywna Avtek TT-Board 90 Pro Tablica interaktywna 90 Pro ma aż 90 cali przekątnej powierzchni roboczej. Panoramiczny format 16:10 oznacza, że tablica jest niższa i dłuższa niż tablice 4:3, co pozwala na łatwiejsze wykorzystanie całej powierzchni.
- przekątna robocza 90"
- format 16:10
- ceramiczna powierzchnia
- półka interaktywna
- 3 lata gwarancji*
* specjalna gwarancja obowiązuje po zarejestrowaniu się pod adresem mws.pl/rejestracje w terminie 30 dni od daty zakupu
2) Projektor LED krótkoogniskowy ViewSonic LS560W
- jasność 3000 ANSI lm
- żywotność źródła światła do 30 000 h
- kontrast3000000:1
- Współczynnik odległości 0.49:1
- złącza: 1x HDMI
- gwarancja: 2 lata na projektor oraz 2 lata na lampę (do 20000 h pracy)
3) Uchwyt do projektora Avtek WallMount 1200 NEXT
Dane techniczne
| Separator | Tablica interaktywna Avtek TT-BOARD 90 Pro |
| Separator | Projektor LED krótkoogniskowy ViewSonic LS560W |
| Model | Avtek Panorama LED560 (Avtek TT-Board 90 Pro + ViewSonic LS560W + Avtek WallMount 1200) |
| Projekcja | Krótkoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Przekątna | 94.8 '' |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 (WXGA) |
| Powierzchnia robocza | 90.2 '' |
| Suchościeralna | Tak |
| Magnetyczna | Tak |
| Jasność | 3000 ANSI Lumenów |
| Matowa | Nie |
| Powierzchnia | Ceramiczna |
| Obsługa | Dowolny wskaźnik |
| Kontrast statyczny | 3 000 000:1 |
| Obsługa | Dotyk |
| Technologia wyświetlacza | Podczerwień |
| Obiektyw | F=2.6, f=6.9mm |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,49:1 |
| Zoom | 2,0x |
| Minimalna przekątna obrazu | 60 '' |
| Oprogramowanie |
|
| Wersja językowa | Polska |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 '' |
| Funkcje specjalne | Zalety tablic Avtek TT-BOARD 90 Pro:
|
| Minimalna odległość ekranu | 0.63 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 1.58 m |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Trwałość źródła światła | 30000 h |
| Poziom hałasu | 34 dB |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |