Producenci
Avtek Zestaw z projektorem VS4000EDU (Avtek TT-Board 80 + ViewSonic PS02X-EDU + Avtek WallMount 1200)
Opis
Zestaw interaktywny w skład którego wchodzi:
1. Tablica interaktywna Avtek TT-Board 80
Tablica interaktywna z projektorem to optymalny sposób na duży, interaktywny obraz. Przekątna 80 cali zapewnia świetną widoczność, nawet z odległego miejsca w klasie.
- Przekątna robocza 80"
- Format 4:3
- 10 punktów dotyku
- 3 lata gwarancji*
2. Projektor krótkoogniskowy XGA ViewSonic PS502X-EDU
- Jasność 4000 ANSI lm
- Żywotność lampy do 12 000h w trybie SuperECO
- Kontrast 15 000:1
- Złącza: 1 HDMI
- Wbudowany głośnik 16W
- Gwarancja dla sektora edukacyjnego*: 5 lat na projektor oraz 3 lata na lampę (do 2000h pracy)
3. Uchwyt do projektora Avtek WallMount 1200 NEXT
Dane techniczne
| Separator | Tablica interaktywna Avtek TT-BOARD 80 |
| Separator | Projektor krótkoogniskowy ViewSonic PS502X-EDU z rozszerzoną gwarancją edu |
| Model | Avtek VS4000EDU (Avtek TT-Board 80 + ViewSonic PS02X-EDU + Avtek WallMount 1200) |
| Projekcja | Krótkoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Przekątna | 83 '' |
| Rozdzielczość | 1024 x 768 (XGA) |
| Powierzchnia robocza | 80 '' |
| Suchościeralna | Tak |
| Suchościeralna | Tak |
| Magnetyczna | Tak |
| Magnetyczna | Tak |
| Jasność | 4000 ANSI Lumenów |
| Matowa | Nie |
| Matowa | Nie |
| Kontrast statyczny | 15 000:1 |
| Obsługa | Dotyk |
| Obsługa | Dotyk |
| Obsługa | Dowolny wskaźnik |
| Obsługa | Dowolny wskaźnik |
| Technologia wyświetlacza | Podczerwień |
| Technologia wyświetlacza | Podczerwień |
| Obiektyw | F=2.7, f=7.15mm |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,16:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,23:1 |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Zoom | 2,0x |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Minimalna przekątna obrazu | 60 '' |
| Oprogramowanie |
|
| Wersja językowa | Polska |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 '' |
| Pozostałe parametry | Zalety tablic Avtek TT-BOARD 80:
|
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Trwałość źródła światła | 4000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 12000 h |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Poziom hałasu | 34 dB |
| Pobór mocy | 295 W |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Wyposażenie standardowe:
Wyposażenie opcjonalne:
|