Producenci
BLOW GŁOŚNIK BT-800 z mikrofonem
Opis
Głośnik bezprzewodowy zapewni nam czysty wyraźny dźwięk w domu lub w plenerze.
Pozwoli nam na słuchanie radia FM oraz ulubionej muzyki ze smartfonu lub innego nośnika danych. Została wyposażona w Bluetooth oraz szereg gniazd (USB, SD, AUX). Dodatkowo model BT 800, dzięki bezprzewodowemu mikrofonowi dołączonym do zestawu i dodatkowymi regulacjami siły głosu i echa mikrofonu, pozwoli nam na zorganizowanie emocjonujących występów karaoke. Mimo dużych gabarytów jest wygodna do przenoszenia i zawsze zapewni nam dobry nastrój przy wszelkich spotkaniach w plenerze.
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Regulatory | Pilot |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 100 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie | - Pilot |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 230 x 350 x 130 mm |
| Waga | 2.8 kg |
| Pozostałe parametry | - Czas ładowania: 2 - 3 godziny |