Producenci
BLOW Głośnik BT-460 szary
Opis
Głośnik BT-460
Głośnik Bluetooth o zasięgu 10m w kolorze szarym.
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Szary |
| Pozostałe parametry | - Zakres częstotliwości: 100Hz - 20KHz |