Producenci
BLOW Głośnik BT-470 + Latarka Czarny
Opis
Głośnik BT-470 + latarka, czarny
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 30 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | microUSB |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 210 min |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 4 h |
| Wymiary | 237 x 131 x 95 mm |