Producenci
BLOW Głośnik BT-900 Czarny
Opis
Głośnik BT-900 Czarny
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 25 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 2 h |
| Wymiary | 200 x 100 x 90 mm |