Producenci
BLOW Głośnik Bluetooth SOUNDBOX z mikrofonem
Opis
Bezprzewodowy głośnik karaoke z mikrofonem - idealny towarzysz zabawy, który możesz zabrać wszędzie. Pozwól sobie na swobodę śpiewania i baw się wraz ze znajomymi, gdziekolwiek jesteś.
Najważniejsze cechy:
- Przenośny głośnik Bluetooth
- Obsługa USB
- Wbudowany akumulator litowy 3600mAh
- Z funkcją radia FM
- Funkcja karaoke z pojedynczym wejściem dla jednego mikrofonu bezprzewodowego
- Oświetlenie RGB
- Mocny uchwyt do przenoszenia, łatwy do wyjęcia
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 60 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 80 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 305 x 99 x 129 mm |
| Pozostałe parametry |
|