Producenci
BLOW Kamera WiFi 3MP H-403 obrotowa
Opis
Kamera WiFi 3MP H-403 obrotowa
Kamery IP w dobie ogólnodostępnego internetu stają się najwygodniejszym narzędziem do zdalnego monitorowania interesujących nas obiektów: mieszkania, domu, podwórka, garażu czy biura lub zakładu pracy. Instalacja kamery i oprogramowania jest szybka i łatwa. Kamerę najczęściej podłączamy bezprzewodowo do sieci WiFi lub w przypadku słabego jej zasięgu za pomocą skrętki do wewnętrznej sieci komputerowej. Następnie instalujemy na urządzeniach mobilnych aplikację V380 Pro pobraną z Google Play (Android) albo Apple Store (iOS) i już po krótkiej konfiguracji otrzymujemy wygodny monitoring w postaci płynnego, czystego obrazu na naszym komputerze, smartfonie lub tablecie.
Dane techniczne
| Typ kamery | PTZ |
| Rozdzielczość | 2304 x 1296 |
| Liczba klatek na sekundę | 20 |
| Matryca |
|
| Obiektyw | Ogniskowa f: 4 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 80 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Brak danych |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.01 lx |
| Protokoły sieciowe |
|
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11g |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | microSD |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie | DC5V, 1600mA |
| Kolor | Biały |