Producenci
BLOW Mikrofon studyjny z uchwytem
Opis
Mikrofon studyjny z uchwytem
Wysokiej jakości mikrofon studyjny marki BLOW z pełnym wyposażeniem, co umożliwia natychmiastowe użytkowanie. Dzięki podłączeniu za pośrednictwem interfejsu USB mikrofon idealnie nadaje się do komputerów czy laptopów w celu nagrywania różnego rodzaju dźwięków, streamowania czy innych celów.
Najważniejsze cechy:
- Idealny do komputera - świetnie sprawdzi się podczas streamowania, gier czy nagrywania wokalu
- Niska cena, wysoka jakość - mikrofon w wysokiej jakości dostępny dla budżetu każdego użytkownika
- Proste podłączenie - mikrofon wystarczy podłączyć do komputera za pomocą dołączonego do zestawu adaptera USB
- Regulowany uchwyt - prosty montaż do stołu czy biurka oraz szeroki zakres regulacji ramienia
- Pełny zestaw - w opakowaniu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: przewody, adapter, uchwyt, gąbka, pop filtr, elementy montażowe
- Wejście słuchawkowe - możliwość podłączenia słuchawek za pomocą adaptera
Dane techniczne
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Impedancja | 150 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | -34 dB |
| Technologie | Brak |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|