Producenci
BLOW Podstawka chłodząca laptop 4 FAN HURRICANE
Opis
Gamingowa podkładka BLOW HURRICANE dzięki aż czterem wentylatorom chłodzącym zapewni optymalną temperaturę laptopa. Usuwając ciepło wytwarzane pod spodem notebooka, chłodzi go i obniża temperaturę pracy jego podzespołów co zapewnia stabilną oraz dłuższą żywotność najważniejszych podzespołów komputera.
Podkładka wyposażono w czerwone podświetlenie, które nadaje nowoczesny charakter i wzbudza zainteresowanie każdego gracza. Ponadto wbudowany hub USB ułatwia podłączenie dodatkowych urządzeń i nie zajmuje miejsca na biurku. Solidnie wykonana, wytrzymała konstrukcja z łatwością utrzymuje ciężar notebooka.
Dane techniczne
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 7 cm |
| Wentylator | 12.5 cm |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2200 obr./min |
| Regulacja obrotów | Tak |
| Głośność | 15 dB |
| Hub USB | 2 porty |
| Funkcje specjalne | Podświetlenie: czerwone |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał | Metal |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 390 x 280 x 30 mm |