Producenci
BLOW Power Bank - JUMP STARTER 16800 mAh JS-19
Opis
Power Bank - JUMP STARTER 16800 mAh JS-19
Mały i bardzo funkcjonalny akumulatorowy starter samochodowy z funkcją power banku. Ułatwi rozruch słabego akumulatora w Twoim aucie lub umożliwi uruchomienie silnika gdy Twój akumulator całkiem się rozładuje. Przydatny również przy uruchamianiu motocykli, skuterów, quadów, łodzi. Jump starter może również służyć jako power bank, dzięki czemu naładujesz baterie w smartfonie, aparacie, tablecie, itp.
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 16800 mAh |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2 A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Żółty |
| Akcesoria w zestawie | - Starter rozruchowy |
| Pasuje do | Zastosowanie dla samochodów poniżej 5.0T oraz jako uniwersalny PowerBank |
| Pozostałe parametry | - Czas ładowania: 5 godzin |