Producenci
BLOW Power Bank PB30A 30000mAh 2xUSB QC
Opis
Power Bank 30000mAh 2xUSB QC PB30A
Power Bank pozwala ładować urządzenie w sytuacji, gdy nie mamy dostępu do gniazda sieciowego lub samochodowego. Kompatybilny ze wszystkimi modelami telefonów, smartfonów, tabletów, nawigacji, dyktafonów, kamer, aparatów fotograficznych, odtwarzaczy MP3/MP4 itp. Kompaktowe wymiary i nowoczesny design.
Szybkie ładowanie Quick Charge 3.0
Power bank marki BLOW posiada wbudowaną technologię szybkiego ładowania Quick Charge 3.0 co zdecydowanie skróci czas napełniania baterii Twoich ulubionych urządzeń elektronicznych. W porównaniu ze zwykłymi power bankami nasz produkt pozwoli Ci zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt minut na jednym ładowaniu.
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 30000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Napięcie | 12 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 1.5 A |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 141 x 69 x 28 mm |
| Waga | 420 g |
| Pasuje do | Uniwersalny |
| Pozostałe parametry |
|