Producenci
BLOW Przedłużacz sieciowy PR-370WSP 3-Gniazda 1,5m biały
Opis
Przedłużacz sieciowy PR-370WSP 3-Gniazda z uziemieniem + wyłącznik 1,5m biały 3x1,5mm
Przedłużacz sieciowy BLOW w kolorze biały z trzema gniazdami przeznaczony do użytku domowego. Przedłużacz pozwala podłączyć urządzenia, które są oddalone od gniazda elektrycznego. Produkt z jednej strony posiada 3 gniazda obrócone pod kątem oraz włącznik, a z drugiej pojedynczy kątowy wtyk sieciowy.
- Wysoka jakość wykonania oraz najlepszej jakości materiały
- Ochrona przed dziećmi Child Protection
- Przełącznik umożliwiający wyłączenie/włączenie listwy za jednym kliknięciem
- Uziemienie we wtyku i gniazdkach
- Idealny do zasalania urządzeń domowego takiego jak laptop, telefon, odkurzacz, telewizor, kino domowe oraz wiele innych
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 3 |
| Długość przewodu | 1.3 m |
| Wtyczka | Europejska |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed dziećmi |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Podłoże |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Długość całkowita: 1.5 m |
| Pozostałe parametry | Żyły: 3 x 1,5 mm |