Producenci
BLOW Przedłużacz sieciowy PR-570WSP 5-Gniazd 5m biały
Opis
Przedłużacz sieciowy PR-570WSP 5-Gniazd z uziemieniem + wyłącznik 5m biały (3x1,5mm)
Przedłużacz sieciowy BLOW w kolorze białym z pięcioma gniazdami przeznaczony do użytku domowego. Przedłużacz pozwala podłączyć urządzenia, które są oddalone od gniazda elektrycznego. Produkt z jednej strony posiada 5 gniazd które są obrócone pod kątem oraz włącznik, a z drugiej pojedynczy kątowy wtyk sieciowy.
- Wysoka jakość wykonania oraz najlepszej jakości materiały
- Ochrona przed dziećmi Child Protection
- Przełącznik umożliwiający wyłączenie/włączenie listwy za jednym kliknięciem
- Uziemienie we wtyku i gniazdkach
- Idealny do zasalania urządzeń domowego takiego jak laptop, telefon, odkurzacz, telewizor, kino domowe oraz wiele innych
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Długość przewodu | 4.8 m |
| Wtyczka | Europejska |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed dziećmi |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Podłoże |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Długość całkowita: 5 m |
| Pozostałe parametry | Żyły: 3 x 1,5mm |