Producenci
BLOW Słuchawki BTE 100 Bleutooth Earbuds czarne
Opis
Słuchawki BLOW Earbuds BTE100 BLACK Bluetooth mikrofon
- Wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki marki Blow
- Technologia Bluetooth w najnowszej wersji 5.0
- Przyjemny dźwięk i pełen komfort podczas słuchania
- Automatyczne parowanie słuchawek
- Lekkość zapewniająca brak jakiekolwiek dyskomfortu w uchu
- Pojemna bateria w słuchawkach oraz pojemny akumulator w etui
- Wielofunkcyjny przycisk na słuchawkach do sterowania połączeniami i muzyką
- Wbudowany mikrofon
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 80 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|