Producenci
BLOW Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.0 LED dla dzieci czarne uszy
Opis
Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.0 LED dla dzieci
Wygodne, bezprzewodowe słuchawki nauszne dla dzieci. Charakterystyczne kocie uszy z podświetleniem LED pozwolą Twojemu dziecku wyróżnić się z otoczenia. Wykorzystanie szybkiego modułu Bluetooth 5.0 umożliwia wygodne korzystanie z urządzenia (zasięg do nawet 10 metrów). Zasilane z pomocą wbudowanego akumulatora. To świetny i bardzo praktyczny gadżet dla osób aktywnych oraz wszystkich tych którzy cenią sobie wygodę użytkowania sprzętu.
Najważniejsze cechy:
- Bezprzewodowe słuchawki nauszne umożliwiają słuchanie muzyki bez jakichkolwiek kabli.
- Charakterystyczne kocie uszy z podświetleniem LED RGB pozwolą Twojemu dziecku wyróżnić się z otoczenia.
- Wbudowany akumulator doładowywany z pomocą dołączonego kabla USB.
- Wyposażenie słuchawek w protokół Bluetooth umożliwia ich wykorzystanie przez osoby aktywne - eliminuje niepotrzebnie plączące się kable.
- Wbudowane wygodne, fizyczne przyciski do sterowania słuchawkami.
- Wyposażone we wbudowane radio FM oraz czytnik kart microSD z odtwarzaczem MP3 - możliwość użytkowania bez łączenia się ze smartfonem.
- Redukcja szumów doskonale wygłusza dźwięki otoczenia pozwalając cieszyć się użytkownikowi doskonałej jakości audio.
- Ergonomiczny kształt nausznych wkładek sprawia, że słuchawki wygodnie dopasowują się do każdego kształtu ucha.
- Słuchawki są niezwykle lekkie i istnieje możliwość ich złożenia, dzięki czemu zajmą mało miejsca w torbie.
Wygodne wkładki nauszne oraz redukcja szumów wygłuszają dźwięki docierające z zewnątrz, znacznie podnosząc jakość odtwarzanej muzyki. Przemyślana konstrukcja czyni je niezwykle lekkimi i wygodnymi. Wbudowane fizyczne przyciski ułatwiają sterowanie funkcjami słuchawek. Wyposażone we wbudowane radio FM oraz czytnik kart pamięci microSD z odtwarzaczem MP3 umożliwiają korzystanie z urządzenia bez łączenia się ze smartfonem.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Hands-free |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.0 |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | microSD |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 108 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 400 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6 h |
| Czas ładowania | 2 h |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB do ładowania |