Producenci
BLOW Transmiter FM Bluetooth5.1 + QC3.0 + PD 24W
Opis
Transmiter FM Bluetooth5.1 + QC3.0 + PD 24W
Wysokiej jakości wielofunkcyjny zestaw głośnomówiący z funkcją transmitera FM oraz ładowarką USB. Produkt zwiększa funkcjonalność nawet najprostszego radia w samochodzie tym samym poprawiając komfort podróżowania. Za pomocą tego urządzenia możesz odtwarzać muzykę także za pośrednictwem swojego telefonu lub dowolnego innego urządzenia posiadającego funkcję Bluetooth.
Najważniejsze cechy:
- Bezprzewodowa transmisja rozmowy telefonicznej i odtwarzania dźwięku do samochodowego systemu stereo FM przez Bluetooth
- Tryb głośnomówiący przełączający się automatycznie ze statusu odtwarzania muzyki podczas odbierania połączeń
- Zaawansowana technologia wzmocnienia basów aktywowana za pomocą odpowiedniego przycisku
- Zewnętrzny, specjalistyczny mikrofon wysokiej jakości znacznie poprawiający przechwytywanie dźwięków
- Nowoczesny design z podświetleniem LED
- Funkcja ładowarki z 2 portami ładowania (QC 3.0 + PD 3.0)
- Pokrętło wielofunkcyjne
- Możliwość aktywacji asystenta (wykorzystanie funkcji smartfona)
- Najnowsza technologia Bluetooth 5.1
Dane techniczne
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Pilot | Nie |
| Zakres częstotliwości FM | 87,5 - 108,0 MHz |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa 24V |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa 12V |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 36 x 36 x 83 mm |
| Waga | 46 g |
| Pozostałe parametry |
|