Producenci
Be quiet! Chłodzenie CPU Dark Rock 5 BK035
Opis
Chłodzenie CPU Dark Rock 5 BK035
Dark Rock 5 to kompaktowe uosobienie wyjątkowo wysokiej wydajności chłodzenia i dużej kompatybilności. Dzięki łatwej instalacji i cichym wentylatorom jest przeznaczony dla wszystkich zapalonych graczy.
- 6 zaawansowanych, wysokowydajnych rurek cieplnych.
- Wentylator Silent Wings 4 120mm PWM zapewniający idealne ciśnienie powietrza i praktycznie niesłyszalną pracę.
- Wysoka kompatybilność RAM i VRM dzięki asymetrycznej konstrukcji i wycięciom na radiatorze.
- Osiąga tylko 29,8dB(A) przy maksymalnej prędkości obrotowej wentylatora.
- Specjalna czarna powłoka z cząstkami ceramicznymi zapewnia doskonałe przenoszenie ciepła i elegancki wygląd.
- Możliwość instalacji drugiego, opcjonalnego wentylatora wylotowego, aby uzyskać jeszcze wyższe ciśnienie powietrza.
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | LGA1151 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Gniazdo procesora | LGA1200 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2100 obr./min |
| Przepływ powietrza | 55 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 6 |
| TDP | 210 W |
| Poziom hałasu | 29.8 dB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
|
| Waga | 1.013 kg |