Producenci
Be quiet! Chłodzenie CPU Pure Loop 2 280mm AIO CPU Cooler
Opis
Pure Loop 2 280mm
Ciche i wydajne chłodzenie
- Pure Loop 2 280mm to imponująco wydajne i ciche chłodzenie wodne All-in-One z podświetleniem ARGB dla użytkowników z przetaktowanymi systemami.
- Imponująco wysoka wydajność chłodzenia dla wszystkich procesorów konsumenckich
- 2 wentylatory Pure Wings 3 140mm PWM high-speed oferują wysokie ciśnienie statyczne przy bardzo cichej pracy
- Podwójnie odsprzężona pompa PWM redukuje wibracje do absolutnego minimum
- Podświetlenie ARGB na bloku chłodzącym, w połączeniu z całkowicie czarnym designem i elementami aluminium dla niepowtarzalnego i stylowego wyglądu
- Łatwo dostępny port do napełniania i dołączona butelka z płynem chłodzącym gwarantują długą żywotność
- Elastyczne węże i wygodny montaż zapewniają łatwą obsługę
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Aluminium |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | LGA1151 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | LGA1200 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800 obr./min |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 33.8 dB |
| Wymiary |
|
| Waga | 1.24 kg |