Producenci
Be quiet! Chłodzenie CPU Pure Rock 2 120mm BK006
Opis
Chłodzenie CPU Pure Rock 2 120mm BK006
Pure Rock 2 to cooler CPU przeznaczony do zastosowania w cichych systemach multimedialnych oraz do zestawów z zaawansowaną grafiką. Zapewnia doskonałą cenę do wydajności z TDP 150W, czterema 6mm rurkami cieplnymi, wentylatorem PWM Pure Wings 2 120 mm i wygodną konstrukcją z montażem od góry płyty głównej.
- Wysoka wydajność chłodzenia TDP 150 W
- Cztery wysokowydajne 6mm rurki cieplne z technologią HDT
- Asymetryczna konstrukcja pozwala uniknąć blokowania gniazd pamięci
- Wentylator Pure Wings 2 120 mm PWM dla cichej pracy max. 26,8 dB(A)
- Wykończenie ze szczotkowanego aluminium
- Łatwa instalacja od góry płyty głównej
- 3-letnia gwarancja producenta
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Aluminiowo-Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | LGA2066 |
| Gniazdo procesora | LGA1200 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | LGA2011-3 |
| Gniazdo procesora | LGA1151 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 51 cfm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Poziom hałasu | 26.8 dB |
| Wymiary | 87 x 121 x 155 mm |
| Waga | 0.575 kg |