Producenci
Be quiet! Chłodzenie CPU Pure Rock 2 FX BK033
Opis
Chłodzenie CPU Pure Rock 2 FX BK033
Imponujące podświetlenie, ciche chłodzenie
Pure Rock 2 FX Black łączy ciekawe podświetlenie ARGB z wysoką wydajnością i sprawdzi się w cichych konfiguracjach do gier i multimediów. Z wentylatorem Light Wings 120mm PWM high-speed, wydajnością chłodzenia 150W TDP i czterema 6mm rurkami cieplnymi, Pure Rock 2 FX Black oferuje doskonały stosunek ceny do wydajności.
- Wysoka wydajność chłodzenia TDP 150 W
- Light Wings 120mm PWM high-speed zapewnia unikalny wygląd dzięki podświetleniu ARGB LED
- Łopatki wentylatora zoptymalizowane pod kątem przepływu powietrza gwarantują wysokie ciśnienie i niskie turbulencje generujące hałas
- Cztery wysokowydajne 6mm rurki cieplne z technologią HDT
- Asymetryczna konstrukcja pozwala uniknąć blokowania gniazd pamięci
- Całkowicie anodowane na czarno
- 3-letnia gwarancja producenta
Dane techniczne
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1200 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | LGA2066 |
| Gniazdo procesora | LGA2011-3 |
| Gniazdo procesora | LGA1151 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Poziom hałasu | 24.4 dB |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.685 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|